Maketa Decolen
TV reklama Decolen

Ako Decolen Forte funguje?

Unikátne zloženie prípravku zabezpečujú rastlinné extrakty zo semien viniča hroznorodého, chmeľu obyčajného, sóje a extraktu z ľanu siateho (zdroj lignanov), ktorý chráni a podporuje zdravie prsného tkaniva. Má pozitívny vplyv na plnosť, pevnosť a celkové zdravie pŕs. Fytoestrogény z chmeľu obyčajného pomáhajú znížiť negatívne účinky hormonálnej nerovnováhy.

 

Čo ovplyvňuje vzhľad poprsia?

Ženské prsia sa menia s vekom. Hlavnými príčinami sú náhle zmeny hmotnosti, dedičné faktory, tehotenstvo a dojčenie. Dojčenie je jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú tvar pŕs. Behom tehotenstva a dojčenia dochádza k rýchlemu rastu prsných žliaz a následne po ukončení dojčenia k ich opätovnému zmenšeniu.

Ďalšími faktormi, ktoré ovplyvňujú tvar a plnosť poprsia môže byť tiež antikoncepcia a fajčenie.

Pevnosť a vzhľad poprsia závisí tiež od stavu svalového a spojivového tkaniva.

Pokožka pŕs je veľmi citlivá, a preto je nutné sa o ňu každý deň starať. Pevnosť, tvar poprsia a elasticita pokožky poprsia je závislá na rastúcej strate vody v prsnom tkanive v priebehu rokov. Ochabnuté prsné svalstvo, stresový hormón, agresívne voľné radikály, metabolické a iné procesy – to všetko môže krásu ženského poprsia v priebehu rokov poškodiť.

Odporúčané denné dávkovanie

1 tableta denne, zapiť dostatočným množstvo vody.

Upozornenia

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neodporúča sa užívať v prípade precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Prípravok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Skladovanie

Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.Prípravok Decolen forte je na trhu uvedené ako výživový doplnok.
© 2018 Tieto stránky spravuje a za ich obsah zodpovedá spoločnosť SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT